Cerere unban Glykon.....

Moderatori: Moderator global, Moderator

Glykon este deconectat
Glykon

Membru RealZone

Cerere unban Glykon.....

12 Oct 2017, 16:39

Nume:Glykon
Ip-ul tau:92.87.8.60
Motivul pentru care ai fost banat: No ss....si pe buna dreptate, dar nu e vina mea! :| Ati patit vreodata sa nu gasititi ss-urile in cstrike? vreau si eu sa pun cu placere 5 ss-uri de pe dust2 facute de adminil Kennny1, dar zau ca nu gasesc nimic, am cautat rezolvari si orice. Ma credeti sau nu....eu nu joc nici cu cfg.
Poza sau dovezi:https://imgur.com/6aksrbj (puteti sa-mi mai verificati cererile de unban din trecut, poate va convingeti ca chiar n-am ss-uri in cstrike de data asta)

L0ST S0UL este deconectat
L0ST S0UL

Membru RealZone

Re: Cerere unban Glykon.....

12 Oct 2017, 17:12

no ss => no unban , indiferent de cererile unban facute anterior , nu avem certitudinea ca tu esti curat , mai stiam un loc unde sa cauti pozele , dar imi scapa in acest moment , cand imi reamintesc , voi lasa in reply , cand nu , iti va zice Stef , el sigur stie.

kenny1 este deconectat
kenny1

Membru RealZone

13 Oct 2017, 15:33

ti am cerut wg ai spus ca nu sti sa faci wg ,ai spus sa iti fac ss, ti am facut ....... asta e nu ai poze nu ai unban ,de jucat jucai dubios .

Mr.Stef este deconectat
Mr.Stef

Fondator

• Cunostinte CS
    Excelente
  • SteamID
    antboy
  • Server Preferat
    CS.RLZ.RO
  • LOCAȚIE
    Iasi

14 Oct 2017, 14:30

ti am dat unban. ai grija.tc
Daca doresti sa ma contactezi, acceseaza butonul PM sau skype: stef.chiriac6@yahoo.com
NU UITA->>>CONNECT CS.RLZ.RO

Înapoi la Cerere unban