Reclamatie Pote

Daca ai o reclamatie pe care vrei sa o faci unui administrator, aici o poti face

Moderatori: Moderator global, Moderator

---XeNoN---AwP--- este deconectat
---XeNoN---AwP---

Membru RealZone

Reclamatie Pote

01 Noi 2017, 21:13

Nume admin reclamat: Pote
Motiv: Mi-a dat ban fara motiv
Ora/data: 11/1/2017 22:10
Dovada:
Kicked by Console: "wall ( Ai primit ban permanent Permanent)"
Kicked :"wall ( Ai primit ban permanent Permanent)

Merita remove?: Da

L0ST S0UL este deconectat
L0ST S0UL

Membru RealZone

Re: Reclamatie Pote

01 Noi 2017, 21:25

Pro remove

---XeNoN---AwP---

Membru RealZone

01 Noi 2017, 21:29

Ms

Poteras este deconectat
Poteras

Membru RealZone

02 Noi 2017, 13:29

Ba baietii ce remove ba iti cer poze si tu nici nu ma bagi in seama pai iti era greu sa-mi dai pozele ,eu deaia ti-am dat ban prietene!Cica fara motiv auzi la el! Scz lost soul pt reply! Si mai si minti ca nu ti-am facut poze auzi la el ii cer pozele si nu ma baga in seama pai ce facem aici crezi cas pus admin de pomana...cum il credeti nu inteleg bai fratilor jur...asa cv nu se poate intampla...

motanw0wNR1 este deconectat
motanw0wNR1

Membru RealZone

02 Noi 2017, 14:08

Pote adauga in banlist baan-ul acordat lui

---XeNoN---AwP---

Membru RealZone

02 Noi 2017, 14:47

Pote tata fa-mi si mie un ban list ca vreau sa vad si eu dovezile si ce mai ai tu de zis

L0ST S0UL este deconectat
L0ST S0UL

Membru RealZone

02 Noi 2017, 17:01

asta se intampla atunci cand nu iti faci banlist Pote , tu chiar crezi ca banlistul e facut doar asa la pierderea timpului? Poti sa te uiti la mine , cati sunt in banlist , crezi ca eu fac banlist de placere? imi place sa pierd timpul? Trebuia sa vina o cerere de genul acesta la adresa ta pentru a te invata minte. In momentul de fata Xenon are un argument impotriva ta , faptul ca tu...pe langa faptul ca nu ai banlist , i-ai mai dat si ban pe motiv : Wall , trebuia pentru motiv no.ss
Xenon , nu era indicat sa faci iar inca un topic inutil cu cererea ta de unban inca o data....acel topic pe care l-ai facut initial inca nu a fost inchis , va venii fondatorul nostru si iti va da verdictul. Pana atunci , am o rugaminte la tine , incearca sa intrii pe server , apoi faci printscreen la ce iti scrie in consola si pui poza pe imgur! REPET , VREAU PRINTSCREEN , NU COPY PASTE...daca tu vei venii cu scuza "nu merge sa fac printscreen" atunci din partea mea ai Contra unban!
Pote , este posibil sa primesti doar un avertisment , insa daca nu iti faci banlist-ul si nu iti notezi codatii pe care i-ai banat , vei primii remove!

Mr.Stef este deconectat
Mr.Stef

Fondator

• Cunostinte CS
    Excelente
  • SteamID
    antboy
  • Server Preferat
    CS.RLZ.RO
  • LOCAȚIE
    Iasi

02 Noi 2017, 17:23

remove.tc
Daca doresti sa ma contactezi, acceseaza butonul PM sau skype: stef.chiriac6@yahoo.com
NU UITA->>>CONNECT CS.RLZ.RO

Înapoi la Reclamatii Admini