reclamatie pote

Daca ai o reclamatie pe care vrei sa o faci unui administrator, aici o poti face

Moderatori: Moderator global, Moderator

bGd este deconectat
bGd

Membru RealZone

reclamatie pote

01 Noi 2017, 12:56

Nume admin reclamat: pote
Motiv: Baneaza playerii fara dovada
Ora/data: 01.11.2017 , 13.50
Dovada: https://imgur.com/a/9hOF8
Merita remove?: Da, eu zic ca merita. Si asa este serverul in situatia in care este cu playerii, in loc sa ii atragem sa ramana la noi, unii ii baneaza ampulea.

Poteras este deconectat
Poteras

Membru RealZone

Re: reclamatie pote

01 Noi 2017, 13:06

DA imi cer mii de scuze, este adevarat ca am dat ban pt aim,pt ca am observat ca playerul respectiv da numai cap si am crezut ca are aim si iam dat ban fara motiv!Imi asum fapta pe care am comis-o dar este prima abatere la adresa mea de admin si player si nu cred ca vafdi nevoie de remove !Stef du iei decizia nu eu scz inca odata! Si inca cv nu amd at ban la o suta de playeii sau mai stiu eu am dat la unii pt ca au refuzat sa-mi deie ss dar o sa incerc sa fiu mai bun cu playerii asa cum a spus bgd sa ii aducem langa noi scz inca o data!
Ultima oară modificat de Poteras pe 01 Noi 2017, 13:10, modificat 1 dată în total.

bGd este deconectat
bGd

Membru RealZone

01 Noi 2017, 13:07

pentru limba romana apasati tasta 1.
Ar fi trebuit sa stii ca la fiecare ban pe care il dai iti trebuie dovada din moment ce esti admin.
Banlist ai ?

L0ST S0UL este deconectat
L0ST S0UL

Membru RealZone

01 Noi 2017, 14:55

Are Banlist insa nu il foloseste din cate am observat...un singur codat din 19.10.2017? Cam trist Pote....te-ai plictisit de admin? Eram ironic nu e nevoie sa imi raspunzi si mu mai dati niciunu Reply , v-ati spus punctul de vedere.
Avand im vedere situatia serverului care duce lipsa de admini...si cu atat mai putin de admini capabili , si avand in vedere ca nu a primit o reclamatie de la cel care a primit ban-ul , si nici unban de la acel individ...propun doar un avertisment.
Multumim bGd pentru informare! Peace!

bGd este deconectat
bGd

Membru RealZone

01 Noi 2017, 21:56

Nu a primit reclamatie din cauza faptului ca omul este din alta tara probabil, dar cum a facut cu el, poate sa faca cu orice player, roman sau strain :)

L0ST S0UL este deconectat
L0ST S0UL

Membru RealZone

02 Noi 2017, 09:34

E roman si a facut reclamatie

Mr.Stef este deconectat
Mr.Stef

Fondator

• Cunostinte CS
    Excelente
  • SteamID
    antboy
  • Server Preferat
    CS.RLZ.RO
  • LOCAȚIE
    Iasi

02 Noi 2017, 17:24

tc
Daca doresti sa ma contactezi, acceseaza butonul PM sau skype: stef.chiriac6@yahoo.com
NU UITA->>>CONNECT CS.RLZ.RO

Înapoi la Reclamatii Admini