Propuneri

Moderatori: Moderator global, Moderator

L0ST S0UL este deconectat
L0ST S0UL

Membru RealZone

Propuneri

05 Sep 2017, 10:24

Salut baieti! As avea si eu câteva propuneri pentru imbunatatirea serverului si a forumului

O prima propunere ar fi un topic in care sa putem spune atunci cand lipsim mai mult de o anumita perioad de timp. Cu aceaata ocazie vreau si sa imi cer scuze pentru lipsa mea de activitate din zilele anterioare , însă din cauza unei probleme de sănătate nu am avut posibilitatea de a intra deoarece doar ce am venit de la spital.

O alta propunere ar fi aceea ca in regulament sa fie o regula in care sa fie precizat faptul ca putem cere wargods-ul unui alt admin , iar daca acesta refuza sa prezinte wargods , sa fie sanctionat cu -1 , pana la urma , si noi trebuie sa fim corecti si sa jucam corect.

O ultima propunere ar fi sa avem un topic unde sa precizam ce harta am vrea sa avem pe server , iar God-ul nostru Mr.Stef , va sti ce e de facut. Aceasta poate fi urmata si de un model de genul
Nume harta:
Poza:
Link descărcare:
Pentru ai fi mai usor si lu Stef. Pace tuturor!

HeLiaS este deconectat
HeLiaS

Membru RealZone

Re: Propuneri

05 Sep 2017, 11:29

PRO.

sound este deconectat
sound

Membru RealZone

09 Sep 2017, 15:36

1. Pro
2. Pro, dar adminii deobicei se aleg mai mult cu steam on.
3. Pro

Mr.Stef este deconectat
Mr.Stef

Fondator

• Cunostinte CS
    Excelente
  • SteamID
    antboy
  • Server Preferat
    CS.RLZ.RO
  • LOCAȚIE
    Iasi

09 Sep 2017, 16:01

acceptat.tc
Daca doresti sa ma contactezi, acceseaza butonul PM sau skype: stef.chiriac6@yahoo.com
NU UITA->>>CONNECT CS.RLZ.RO

Înapoi la Discutii