Reclamatie reIGNITION

Daca ai o reclamatie pe care vrei sa o faci unui administrator, aici o poti face

Moderatori: Moderator global, Moderator

sound este deconectat
sound

Membru RealZone

Reclamatie reIGNITION

09 Sep 2017, 20:16

Nume admin reclamat: reIGNITION
Motiv: kick aiurea.
Ora/data: 9/9/2017 - 10:10
Dovada: http://imgur.com/a/XLrCn
Merita remove?: Nu, doamne fereste, n-a zis nimeni asta, merita 1 avertisment la admin.
Alte precizari?: E vina mea ca el nu se ocupa de codati care umbla pe server, in 2017 nu te mai astepta tu ca toti sa aiba cs silent aim, iti dai seama ca copilasii isi bag si ei o extensie .dll, o altceva, de exemplu zilele astea testam un cfg cu aim pe un server populat, si ce sa vezi, rupeam. Nu inteleg motivul kick-ului asadar vreau sa fii sanctionat.

KeNNN. este deconectat
KeNNN.

Membru RealZone

Re: Reclamatie reIGNITION

09 Sep 2017, 20:34

1. Pentru un kick nu avea rost sa faci reclamatie.
2.Kick-ul ala sa zicem ca il meritai,pentru jignirea unui admin,desi aici si el a dost cam aspru,trebuia doar gag. ( tu l-ai jignit facandu-l "inapt")
3.Jucatorul de care tu disperai ca are aim,pe tot parcursul jocului nu s-a folosit de absolut niciun cod ,dovada aici : http://www.girlshare.ro/3489925940.6 ( este vorba de player-ul "Dinu mama lui Traciuc").

Parerea mea e ca reclamatia este inutila.

Deci prin urmare, CONTRA Reclamatiei.

reIGNITION este deconectat
reIGNITION

Membru RealZone

• LOCAȚIE
    Constanta

09 Sep 2017, 20:44

Cum sa imi zice tu mie ¨Ma copile esti batut in cap* :)) Ba baiatul am 24 de ani 1,90 si 85 de kg....sunt om in toata regula...tu imi ca sunt batut in cap?Ca te oftici tu ca pierzi la un joc ..asta e altceva..mai exerseaza asta e tot ce pot sa spun...O seara smechera sa ai.

sound este deconectat
sound

Membru RealZone

09 Sep 2017, 21:19

Da frate, recunosc, insa tu trebuie sa te ocupi de server, macar de te puneai spectator pe el, dar tu stateai si jucai, am fost nervos, nu neg nimic, nu ma de ce sa mint, dar totusi, fa-ti treaba ta de admin.

Sorinn. este deconectat
Sorinn.

Administrator

• Cunostinte CS
    Excelente
  • SteamID
    sorinn.realzone
  • LOCAȚIE
    Constanta
    0 AVERTISMENTE
    sorinn.robertt

09 Sep 2017, 21:34

contra, cerere facuta fara rost.

Mr.Stef este deconectat
Mr.Stef

Fondator

• Cunostinte CS
    Excelente
  • SteamID
    antboy
  • Server Preferat
    CS.RLZ.RO
  • LOCAȚIE
    Iasi

09 Sep 2017, 21:36

ce reclamatie....tc
Daca doresti sa ma contactezi, acceseaza butonul PM sau skype: stef.chiriac6@yahoo.com
NU UITA->>>CONNECT CS.RLZ.RO

Înapoi la Reclamatii Admini