Reclamatie Ban Inutil

★ Locul unde poți face o reclamație. ★

Moderatori: Moderator global, Moderator

eMy este deconectat
eMy

Membru RealZone

Reclamatie Ban Inutil

11 Oct 2017, 20:05

Nume admin reclamat: Chrl
Motiv: Am primit ban deoarece sustine ca am stat si am facut camp in Site A pe mapa kabul(oldcs) , avand in vedere ca eu eram CT intr-o situatie 2v5.
Ora/data: 11 octombrie, in jur de ora 20:45
Dovada: Pe server se aflau req , haze si OLEG care ma sustin, afirmand si ei ca am fost banat degeaba.
Merita remove?: Consider ca merita remove, dupa ce m-am consultat si cu 2 dintre adminii amintiti mai sus.

Chrl este deconectat
Chrl

Membru RealZone

Re: Reclamatie Ban Inutil

11 Oct 2017, 21:11

Nu, printesa , nu ti-am dat pentru camp, ti-am dat numai beacon(martor Sorin si req si chiar si Oleg) ti-am dat ban o ora pentru ca m-ai injurat, puteam sa-ti dau mai mult dar ti-am dat o ora ca am fost baietas
Dovada aici :https://imgur.com/a/cmVXH ( Nu te cunosc ma doare in pula de tine) Ti-am demonstrat cine are durerea
Nu merge asa baietiii, reclamatiile astea se dau pe dovezi, v-ati lipit de oleg cu oleaca de linguseala de 12 ani =)))
Reclamatia este inutila fara niste dovezi solide despre ce am facut(nu ca povestesti tu ca cutare a facut aia nush ce), eu stiu clar ce am facut si cum, beacon pentru camp( asa stiu si am invatat de pe serverele de pe 1.6, camp-ul este pedepsit) In concluzie, maxim-ul ce poate fii obtinut din aceasta reclamatie este doar un warn pe tema beacon-ului dat din propia raspundere
Sanatate.
Edit: Unde-s dovezile copile? 2vs5 =)))))))? arata dovada ca tu erai 2 vs 5 si eu iti pup talpile
S-a unit brigada impotriva mea, cu haze in frunte.
Asa ati facut si cu karmin, care sigur nu avea nicio vina.
Josnic.
Cer si eu un remove pentru haze, pentru insultele alea oferite impotriva mea(dovezi pe link), multumeeesc.
Ultima oară modificat de Chrl pe 11 Oct 2017, 21:21, modificat 1 dată în total.
[youtube]https://imgur.com/a/IA9lK[/youtube]

g r e e n este deconectat
g r e e n

Membru RealZone

11 Oct 2017, 21:17

3. Este interzis sa injuri un admin [ Gag / Ban 720 minute ]! PRO PENTRU CHRL

eMy este deconectat
eMy

Membru RealZone

11 Oct 2017, 21:28

in continuare nu ma intereseaza de tine, esti un admin de 2 lei cu o mentalitate destul de joasa , daca lipeam si eu toate dovezile impotriva ta, nu mai era nimeni pro cu tine, nu ajung sa injur o persoana degeaba pe servere, nu va cunosc si nu am nimic cu voi, enjoy the game, papushel

OLEG este deconectat
OLEG

Membru RealZone

• Cunostinte CS
    Nu prea bune
  • SteamID
    76561197976406895
  • Server Preferat
    OLDCS.RLZ.RO
  • LOCAȚIE
    Iasi

11 Oct 2017, 21:41

Nu stiu ce inseamna la tine camp, eu stiu ca un CT trebuie sa apere site-ul. Cum poti sustine ca face camp cand el tine bombsite-ul? Ai executat o comanda total aiurea (beacon), ti-au atras atentia mai multe persoane si ai inceput sa ai o atitudine de copil frustrat. Jucatorul cu beacon (eMy) ti-a cerut explicatii si ai inceput cu fraze de genul: "nu ne tragem de sireturi" dupa care i-ai dat ban pe motiv de injurii (ti-a zis ca il doare in pula cine esti si sa nu mai faci chestii de genul). Sa nu mai zic ce comportament ai avut pe aztec cand haze, deduce si emy ti-au zis sa incetezi, erai penibil.

Nu prea inteleg cum cunoasteti toate prostiile de comenzi (drug, blind, gravity, beacon) dar nu aveti habar sa dati un ban unui user cu script de changename sau sa faceti diferenta intre doi useri cu acelasi nume. Mai grav mi se pare faptul ca tu nu cunosti regulile jocului, afirmi ca CT-ul face camp in bombsite, mai urmeaza sa dai slay la Teroristi pt. ca fac rush in site.

O parere personala, jocul asta mai are ceva secrete pentru tine, nu cred ca esti capabil sa adminezi. Nu ai atitudinea potrivita, nici experienta necesara.

hze este conectat
hze

Membru RealZone

11 Oct 2017, 21:50

La fiecare player care-ti zice ceva tu imediat sari cu gura ,si dintr o data esti owner ul serverului."Te tragi de sireturi cu mine","Cu cine crezi ca vorbesti".Imi ceri remove ,daca ti iei si tu sunt fericit,Nu eu sunt primul care a zis ca-s un paracios muist.Bafta.Sa va luati de mana ,tu si obositul ala de req,pentru ca daca iau fiecare player in parte 9/10 iti ruineaza tie gradul.You got a new friend.

Chrl este deconectat
Chrl

Membru RealZone

12 Oct 2017, 08:04

Vreau să văd dovezile, fiecare zice ceva și cum vrea pe niște dovezi povestite, reclamația este nulă.
Cum spuneam, mă mir cum doar prietenul tău haze, deduce și Oleg au comentat de chestia asta iar req și Sorin nu au zis nimic.
Dovedește ca tu erai într o situație de 2vs5 și protejai site.ul iar eu îți pup tălpile cum spuneam.

hze este conectat
hze

Membru RealZone

12 Oct 2017, 09:07

Sorin nu zicea nimic pentru ca nu se baga.Req e femeie mai mare ca mama ,nu poate sa ia nimic asupra lui.Cat despre oleg ,sorin ,simi ,sonu si multi,ai vazut tu cumva ca ma cert cu ei asa ca si tine ?Din cate imi dau seama eu sunt mai noutz pe server fata de tine bosule,si ma inteleg de 100 de ori mai bine cu fiecare membru in staff ,pana si cu simi cu care m-am certat.Ei nu duc lipsa de atentie si de superioritate papusa,mai revizuieste .Si eu spun strict despre ban urile aruncate aiurea ,prima oara cand am intrat pe server si m-am luat cu tine era si cipri sau nu stiu care era,si nu ti a luat deloc apararea cand m-am certat cu tine.Asa si cu emy , cu care e prieten tot serverul.Deci cum vine asta?Eu zic sa nu mai mananci rahat ca dovezi si nu stiu ce ,tu ai fost primul care m-ai facut "paracios din nu stiu ce motive" muist.Termina odata cu smecheriile si mai gandeste-te.Sa nu faci ca aseara pe server ,din 100 de randuri scrie sa intelegi doar ca vreau sa-i dai unban lui emy.Bafta =))

OLEG este deconectat
OLEG

Membru RealZone

• Cunostinte CS
    Nu prea bune
  • SteamID
    76561197976406895
  • Server Preferat
    OLDCS.RLZ.RO
  • LOCAȚIE
    Iasi

12 Oct 2017, 10:17

Sa-ti aduc eu dovezi ca ai gresit sau cum? Daca am ajuns sa-mi explici tu regulile jocului, cand eu am mai multi ani in cs (1.5, 1.6 si csgo) decat ai tu impliniti, e ok.
Si ca sa ma fac inteles, nu ii cunosc pe haze, emy, req sau altii. Nu tin partea nimanui, daca cineva greseste, ii atrag atentia. Eu nu fortez jucatorii sa joace cum vreau eu, nu incep sa-i terorizez cu comenzi inutile.

Ai dat beacon unui CT pt. ca el tinea site-ul, presupun ca urma sa-i dai si slay daca facea defuse. Nici in al 12-lea ceas nu vrei sa intelegi ca e ceva firesc ca un CT sa apere site-ul.
Esti prea impertinent si arogant la adresa multor jucatori, nu stiu daca e de la grad sau asa ai fost crescut. Insisti cu brigada sau gasca, faptul ca mai multi oameni ti-au reprosat un lucru ar trebui sa-ti dea de gandit. Nu, tu ai desemnat doua tabere, Chrl vs restul.
Sunt curios cum se va solutiona reclamatia.

Chrl este deconectat
Chrl

Membru RealZone

12 Oct 2017, 18:02

Gicule, ma doare fix in cot cu cine te intelegi tu si ca nu te certi cu nimeni =)) nu ma intereseaza un lucru asa de inutil ca tine, asta 1.
2: Oleg-ule, nu ma lua cu "arogante" si cu nu stiu ce, cu tabere cu baliverne de genul, nu ma cunosti personal sa ma carcterizezi tu, un simplu jucator de cs(asta esti pentru mine,nimic mai mult)
3:Aceasta reclamatie este egala cu 0, atata timp cat nu sunt dovezi ca eu am facut. ca am injurat ca nu stiu ce, ca eu am dat beacon pe degeaba(cand eu clar am dat pe camp) In 17 ani ai tai de cs, daca tot zici ca ai aceasi ani ca varsta mea, n-ai invatat ca reclamatiile nu se fac pe povesti scrise? Ci pe poze,video-uri s.a? Banul a fost dat pe limbajul asupra mea, eu cred si sunt sigur ca "tabara" asta este din 3 oameni Haze, Emi si ala al vostru. Sunt sigur ca Simi, Cipri, Sonu, Ganlock sau chiar King nu au nimic cu mine si nici cineva de pe server :>
4: Eu zic sa va linistiti si sa nu trageti concluzii pripite din povestiile astea, atata timp cat nu sunt dovezi despre comportamentul meu "arogant" cum spuneam reclamatia e nula.
Nu mai zic nimic de acuma, am zis tot ce aveam de zis, astept si parerea lui King. Seara frumoasa.

Înapoi la Reclamatii